Zacieraczki do betonu

Zacieraczki do betonu

ZACIERACZKI DO POSADZEK 

W naszej ofercie znajdują się również elektryczne zacieraczki do betonu. Wielu już przekonało się o ich niezawodności i sprawdzonym działaniu nawet w mniej sprzyjających warunkach czy miejscach z mniejszą dostępnością do wolnej przestrzeni.

Na wszystkie nasze zacieraczki do betonu i lastryko udzielamy 5 lat gwarancji (od 01.08.2017 r.).

Z całą pewnością elektryczne zacieraczki do betonu są sporym ułatwieniem w pracy. W sprzedaży posiadamy również dysk do zacieraczki oraz inne dodatki, które świetnie się sprawdzą w branży budowlanej. Zarówno dysk zacierający, jak i elektryczna zacieraczka do betonu oraz każdy inny produkt, który znajdą Państwo w naszej ofercie jest wykonany z najlepszej jakości materiałów. Nasze doświadczenie i wiedza, daje nam możliwość, zaoferować Wam produkty z najwyższej półki. Posiadamy w ofercie nie tylko zacieraczki elektryczne i spalinowe, ale także dyski i łopaty zacierające czy tarcze szlifierskie mocowane do zacieraczki.


Wszystkie ceny NETTO

Ceny tarcz i elementów do szlifowania w dziale szlifierek
 
Zacieraczka do posadzek betonowych z miksokreta — wykonanie całej posadzki od początku do końca
      


Pracuje z dyskiem 60, 70 80 cm; z krzyżakiem, z tarczami do szlifowania, z tarczą ze szczotkami, z papierem ściernym

Osłona 160 zł, dodatkowa lampa 100 zł. Kółka gratis. Dysk 600 w komplecie. Papier ścierny mocowany na rzepy do tarczy. Tarcza do mocowania papieru mocowana do zacieraczki tak jak zwykły dysk "600" (na 4 śruby z typowym rozstawem).
 
zacierający dysk
łopata zacierająca
dysk zacierający do betonu
dysk do zacierania
tarcza ścierna z dziewięcioma doniczkami
 tarcza ścierna na doniczki i kostki
dysk do zacierania z pięcioma otworamitarcza 600mm
 

tarcza do szlifowania na nerkidysk do szlifowania
częśc do zacieraczki do betonudwie tarcze do szlifowania na nerki
trzy tarcze do szlifowania na nerki

Do mocowania na zacieraczkę spalinową (600) i elektryczną


Zacieraczka dla producentów prefabrykatów betonowych
Bardziej pochylana rączka, aż do poziomu, mocowana dodatkowa rączka, umożliwia wygładzanie prefabrykatów betonowych na stole wibracyjnym, jak też odłożenie zacieraczki po zatarciu. Dodatkowa rączka łatwo demontowana. Zacieraczka może być obsługiwana przez jednego, lub dwóch operatorów. Także z dodatkową rączką, po położeniu na płytę betonową, może być obsługiwana przez jednego operatora, w tym przypadku dodatkowa rączka ułatwia wyłącznie postawienie i zdjęcie zacieraczki z prefabrykatu. Może być używana także do zacierania posadzek betonowych.

zacieraczka z silnikiem 1.5 kW zacieraczka do prefabrykatów
Waga 27 kg (bez dysku) także do wygładzania posadzek z mixokreta, jastrychu.


Zacieraczka ZDL — lekka, do żywic i betonu (waga bez dysku 8,5 kg)

 

Zacieraczka ZDL z dyskiem stalowym


pomarańczowa zacieraczka
 

Niezawodna, hydrostatyczna zacieraczka mechaniczna zaprojektowana specjalnie do dużych projektów (podłogowych). Idealne zacieraczki dla profesjonalnych wykonawców, którzy potrzebują ciężko pracujących, trwałych i przyjaznych dla użytkownika maszyn. Konstrukcja jest niezwykle prosta: jeden silnik wysokoprężny, pompy hydrostatyczne montowane w tandemie, dwa hydrauliczne silniki napędowe i trzy hydrauliczne zespoły kierownicze. Zalety zacieraczek hydrostatycznych to: