https://pl.watchesbuy.to/ forum osiąga poziom sztuki na poziomie pałacowym.
Start | Dekor PUHB
Handel ogólny, PRODUCENT MASZYN I NARZĘDZI POSADZKARSKICH W ofercie zacieraczki oraz szlifierki do betonu

Handel ogólny, PRODUCENT MASZYN I NARZĘDZI POSADZKARSKICH

W ofercie zacieraczki oraz szlifierki do betonu

Pracujemy dla Państwa od 1983 roku.

  Produkujemy zacieraczki do posadzek betonowych, szlifierki do betonu i lastriko, dyski zacierające ze stali trudnościeralnej i nierdzewnej (chromowej), listwy wibracyjne, łopaty i dyski zacierające, jak też unikalne narzędzia ręczne. Także pneumatyczne dozowniki zbrojenia rozproszonego i transportu materiałów sypkich.
  Wiele naszych wzorów jest nowością zastrzeżoną patentem. Są wyróżniane na międzynarodowych wystawach. Ciągle dostosowujemy nasze wyroby do potrzeb użytkowników, dbamy by naszymi wyrobami pracowało się przyjemnie, były trwałe, proste w obsłudze i serwisie. Cenimy sobie uwagi użytkowników.
O jakości naszych wyrobów świadczy chociażby to, że na zacieraczkę ZDJ60E udzielamy 5 lat gwarancji.

-   Domy z bala klejonego (produkt z Białorusi i z Rosyji)
- Domy z bala okrągłego i bala klejonego, lub ocieplonego wewnątrz styrodurem. 


Sprzedajemy także wyroby innych producentów. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami, dbając by wyroby przede wszystkim były solidnie wykonane a także były w korzystnej cenie. Niektóre z tych firm dostarczają dla nas wyroby wykonane w-g naszego projektu.

Sprzedaż drewna syberyjskiego (Krasnojarsk 7000km) z dowozem - duży wybór. Mamy własny tartak. Także wyroby z drewna, jak: boazeria, deska tarasowa...

Sprzedaż wyłącznie całoTIRowa.

Paulownia - drzewa użytkowe, szybko rosnące. Sadzonki, korzenie, informacje o uprawie
 

Import pod zamówienie (wszystkie branże). Wyszukanie towaru, uzgodnienie ceny, organizacja transportu

Sprowadzamy bezpośrednio od producentów agregaty prądotwórcze lądowe, morskie, kontenerowe Silniki trakcyjne, morskie, silniki gazowe; także używane.
Rozdrabniacze i kruszarki stacjonarne i mobilne


 

Nasza oferta

Zacieraczki do betonu
Oświadczamy że zacieraczki naszej produkcji są niezawodne. Jesteśmy pewni swej jakości Dlatego też na wszystkie nasze zacieraczki od 1.08.2017 roku udzielamy 5 lat gwarancji
Szlifierki do betonu
Jesteśmy producentem elektrycznych szlifierek do betonu, do pracy na sucho i mokro. Posiadamy w ofercie także zacieraczki elektryczne i spalinowe, dyski i łopaty zacierające, kamienie szlifierskie, tarcze szlifierskie do mocowania do zacieraczki i szlifierki z dużym wyborem elementów ściernych.
Przenośnik Pneumatyczny
Przenośnik pneumatyczny materiałów sypkich. Wygodny w użyciu i transporcie. Dostosowany do pracy w węzłach betoniarskich i na budowie. Odpowiedni dla rolnictwa.
Domy drewniane
Domy dla wymagajacych Firma z Rosji buduje domy z doskonałego drewna Firma Dekor PUHB jest przedstawicielem producenta. Gotowe projekty, do wyboru. Stan surowy, lub gotowe do zamieszkania. budowa pod klucz, lub inne ustalenia
Modrzew i cedr z Syberii
Oferta handlowa Minimalna dostarczana ilość – 1 TIR Sprzedawcą w europejskiej części, jest firma "DEKOR" PUHB Poznań Każda dostawa po kwarantannie fitosanitarnej i z certyfikatem Warunki dostawy – CIF (pod wskazany adres, opłaty dokonane) Warunki płatności - według umowy stron (uzgadniane dla każdej transakcji). 50% przedpłata po zamówieniu, 50% przed wyjazdem z tartaku na Syberii
Inne produkty
Sprzedajemy produkowane przez nas wyroby, a także wyroby innych producentów. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami, dbając by wyroby przede wszystkim były solidnie wykonane a także były w korzystnej cenie. Niektóre z tych firm dostarczają dla nas wyroby wykonane w-g naszego projektu.